Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Suknia z dekoltem zapinanym pod szyją 2018

Wygodne z dekoltem pod szyję

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na klasyczną suknię ślubną czy wybierzemy odważną kreację z rozcięciem, warto szczególną uwagę zwrócić na dekolt. To właśnie dekolt sukni pełni ważną rolę, a tymczasem wiele przyszłych panien młodych zupełnie pomija ten element. To, że w niektórych fasonach sukni ślubnych nie będziemy wyglądać dobrze, może zależeć właśnie od dekoltu.

Dekolt sukni ślubnej z całą pewnością powinien być możliwie jak najlepiej dopasowany do kształtu ramion, piersi oraz szyi. Obecnie w salonach sukien ślubnych możemy znaleźć kreacje z rozmaitymi dekoltami, ale do najbardziej popularnych zalicza się dekolt w kształcie łódki, serca, a także tak zwany dekolt biżuteryjny.

Odpowiednio dopasowana suknia z dekoltem pomaga wyeksponować największe atuty i ukryć ewentualnie niedoskonałości sylwetki. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby mieć na uwadze ten często pomijany element kreacji ślubnych. Niewłaściwie dobrany dekolt może odjąć nam uroku, a przecież w dniu ślubu każda panna młoda chce prezentować się zjawiskowo.

Obok sukienek z dekoltem typu łódka czy serce można natknąć się na eleganckie kreacje z dekoltem pod szyję. Dekolt zapinany pod szyją jest nazywany również dekoltem biżuteryjnym – taki dekolt pięknie podkreśla biust, więc znakomicie sprawdzi się przede wszystkim w przypadku tych kobiet, które posiadają niewielki biust.  Suknie zapinane pod szyją nie są polecane natomiast paniom posiadającym zbyt wydatne piersi.

Suknie ślubne pod szyję posiadają płynną linię dekoltu, która znajduje się dokładnie w tym miejscu, w którym na ogół wiesza się naszyjniki. Takie kreacje poleca się kobietom, które chcą ukryć mały biust. Dekolt biżuteryjny jest okrągły i bardzo ładnie układa się na obojczykach. Trzeba dodać, że ten rodzaj dekoltu optycznie powiększa biust, dlatego z powodzeniem po sukienkę z takim dekoltem może sięgnąć każda dziewczyna, która ma małe piersi.

Decydując się na wygodną kreację z dekoltem pod szyję, warto też zwrócić uwagę na materiał, z którego została uszyta sukienka, a także na długość rękawów. Chociaż obecnie dość dużą popularnością cieszą się suknie na ramiączkach, to możemy zdecydować się też na suknię z bufiastymi rękawami (są one polecane kobietom o szczupłej sylwetce), czy z nieco dłuższymi i obcisłymi.

Sukienki z dekoltem pod szyję są szyte z różnych materiałów. Możemy zdecydować się na wybór sukni uszytej z organdyny (to bardzo cienka, muślinowa tkanina, która jest podobna do szyfonu), satyny, tafty czy z tiulu. Decydując się na konkretny materiał, warto mieć na uwadze to, że niektóre z nich szybko się gniotą – tak jest chociażby w przypadku tiulu.