Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Nowoczesne modele sukien ślubnych 2018

Nowoczesne z taśmą, kokardą, paskiem

Wybór sukni ślubnej powinien być podyktowany wieloma różnymi czynnikami. To zrozumiałe, że nie każda panna młoda marzy o odważnej kreacji z rozcięciem. Na szczęście obecnie fasonów sukien ślubnych jest tak wiele, że z całą pewnością każda kobieta może znaleźć kreację, która pomoże jej nie tylko podkreślić największe atuty sylwetki, ale też zamaskować drobne niedoskonałości.

Zarówno kolor kreacji, jak i jej ozdobne detale powinny być starannie dopasowane do osobowości panny młodej oraz do jej indywidualnych oczekiwań. Obok klasycznych sukienek możemy wyróżnić także nowoczesne kreacje z taśmą, kokardą i paskiem, które szczególnie chętnie są wybierane przez kobiety podążające za najnowszymi trendami mody.

Suknie z paskiem prezentują się dość ciekawie, chociaż wiele zależy przede wszystkim od koloru paska oraz sposobu jego wykonania. Obecnie wiele panien młodych wybiera suknie z paskiem czarnym czy czerwonym, ale równie popularne są kreacje z biżuteryjnymi paskami. Takie sukienki są niezwykle subtelne i eleganckie, ale oczywiście trzeba pamiętać o dopasowaniu fasonu kreacji do posiadanego typu sylwetki.

Suknia ślubna może posiadać nie tylko akcent w postaci paska, ale też ozdobną kokardę, szarfę czy taśmę. Suknia ślubna z kokardą to świetna propozycja dla tych kobiet, które dobrze czują się w kreacjach ozdobionych wdzięcznymi dodatkami. Takie kreacje często dają możliwość noszenia kokardy z przodu lub z tyłu. Kokarda może być wykonana z tiulu, tafty czy na przykład z jedwabnego szantungu.

Zarówno kokarda, jak i inny element stanowi wspaniały sposób na ożywienie całej ślubnej kreacji. Nic więc dziwnego, że wiele pań decyduje się na sukienkę z takim dekoracyjnym detalem. Trzeba jednak wiedzieć, że takie dodatki świetnie sprawdzają się przede wszystkim w przypadku sukienek o prostych fasonach. Ciekawym rozwiązaniem jest też przewiązanie sukni kokardą z szarfą – taki zabieg pozwala przełamać prostotę i biel kreacji.

Biżuteryjny pasek czy delikatna kokarda z całą pewnością spowodują, że każda ślubna kreacja nabierze wyjątkowego wdzięku. Oczywiście takie dodatki trzeba dobierać umiejętnie i rozważnie – jeśli nasza suknia jest sama w sobie mocno strojna, wówczas lepiej zrezygnować z przewiązywania kokardy, gdyż nagromadzenie zbyt wielu elementów sprawi, że uzyskamy efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego.

Wybór sukni ślubnych jest obecnie tak szeroki, że każda panna młoda samodzielnie może zdecydować o jej fasonie, kolorze, a także o poszczególnych dodatkach. Suknie ślubne z taśmą, kokardą czy paskiem cieszą się dość dużą popularnością już od kilku sezonów, a to w głównej mierze dlatego, że takie kreacje każdej kobiecie są w stanie dodać niepowtarzalnego uroku.