Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Tradycyjna sukienka na ślub po mamie 2018

Klasyczna suknia ślubna po mamie

Większość kobiet już w dzieciństwie snuje wyobrażenia o własnym ślubie oraz o wymarzonej kreacji. Ceremonia zaślubin to z całą pewnością jeden z najważniejszych momentów w życiu, dlatego w tym szczególnym dniu każda panna młoda chce wyglądać zjawiskowo. Na ogół nie mamy większych problemów z dopasowaniem dodatków do sukni, natomiast wybór kreacji na ślub to już naprawdę spore wyzwane.

Obecnie w profesjonalnych salonach sukien ślubnych można znaleźć szeroki wybór kreacji, spośród których można wymienić chociażby suknie w kształcie litery „A”, sukienki typu princessa czy modne od kilku sezonów kreacje o fasonach syreny. Jak się okazuje, wiele kobiet decyduje się też stanąć na ślubnym kobiercu w kreacji swojej mamy.

Klasyczna suknia ślubna po mamie jest wybierana przez wiele panien młodych. Taka kreacja z całą pewnością może zapewnić nam olśniewający wygląd, ale trzeba pamiętać o jak najlepszym dopasowaniu sukienki. Być może kreacja będzie wymagała dokonania drobnych przeróbek – wówczas warto poszukać sprawdzonej krawcowej, która pomoże nam dopasować sukienkę ślubną po mamie do własnej figury.

Nowa suknia to z całą pewnością dość duży wydatek, dlatego też sięgnięcie po klasyczną kreację po mamie może być dobrym rozwiązaniem. Możemy też zdecydować się na wypożyczenie sukienki na ślub, ale decydując się na taką opcję, będziemy musiały bardzo uważać, aby nie uszkodzić sukni. Kreacja ślubna po mamie okazuje się być zatem wyborem bardzo ekonomicznym, ale oczywiście włożenie takiej sukni może też być związane ze względami sentymentalnymi.

Nasze mamy na ślubach najczęściej występowały w kreacjach klasycznych, które doskonale sprawdzają się w przypadku kobiet o różnych typach sylwetki. Fason klasyczny na ogół charakteryzuje się idealnie dopasowaną górą sukienki (może ona stanowić nawet oddzielny gorset, ale niekoniecznie) oraz delikatnie rozszerzanym dołem (w przypadku gorsetu będzie to spódnica).

Klasyczna suknia ślubna często stanowi sukienkę posiadającą ramiączka, ale może to być również kreacja z krótkimi rękawami. Co więcej, taka suknia może też posiadać spódnicę na kole. Klasyczne suknie ślubne są szyte z różnych materiałów – możemy więc zetknąć się zarówno z sukienkami tiulowymi, jak i na przykład z kreacjami wykonanymi z koronki.

Klasyczny fason sukienki idealnie sprawdzi się w przypadku kobiet o średnim wzroście, ale w takich kreacjach bardzo ładnie będą wyglądać również wysokie kobiety. Co więcej, taki krój sukni pasuje zarówno do szczupłej, jak i krągłej sylwetki – w przypadku pań posiadających nadprogramowe kilogramy taka kreacja może pomóc ukryć zbyt krągłe biodra.