Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jaka kreacja na ślub po czterdziestce? 2018

Dla panny młodej po czterdziestce

Jak dowodzą światowe statystki, średnia wieku kobiet planujących ślub systematycznie wzrasta. Obecnie na zamążpójście decydują się nie tylko panie w wieku około dwudziestu pięciu lat, ale także kobiety, które skończyły już trzydzieści czy czterdzieści lat. Z myślą o takich kobietach tworzone są rozmaite modele sukienek ślubnych, które nawiązują przede wszystkim do klasyki i ponadczasowej elegancji.

Podczas gdy młode kobiety chętnie sięgają po odważne sukienki z rozcięciem, to już kobiecie po czterdziestce raczej nie wypada założyć takiej kreacji. Sukienka dla panny młodej po czterdziestce powinna być oczywiście kobieca, ale nie może być przesadnie strojna czy ekstrawagancka. Na pewno nie warto starać się na siłę wyglądać jak dwudziestolatka, a suknię najlepiej dopasować do typu figury.

Kobiety po czterdziestce raczej nie powinny sięgać po kreacje przesadnie zdobione, gdyż w takich sukienkach najlepiej prezentują się młode panie. U dojrzałej kobiety zbyt duża ilość zdobień czy złoceń może wywołać po prostu efekt kiczu, a przecież żadna z pań na własnym ślubie nie chciałaby się tak poczuć. Panny młode po czterdziestce powinny ponadto szerokim łukiem omijać zbyt krótkie kreacje.

Najlepszą sukienką dla panny młodej po czterdziestce będzie kreacja klasyczna, prosta i elegancka. Nie od dzisiaj wiadomo, że klasyka jest zawsze w modzie, dlatego stawiając na tego rodzaju suknię na pewno będziemy wyglądać stylowo i kobieco. Przy zakupie sukni warto jednak zwrócić szczególną uwagę na tkaninę, z której kreacja została uszyta, a także na jej wykończenie.

Jeśli standardowa klasyka nie jest w naszym stylu, wówczas możemy poszukać sukienki, która będzie posiadała delikatne zdobienia lub dekoracyjne detale. Jednak takie dodatki na pewno nie powinny zbytnio rzucać się w oczy. Mogą to być na przykład subtelne guziki, perełki czy połyskujące koraliki. Może to być także delikatna koronka – przykładowo jako element wykończenia sukienki.

Ciekawym pomysłem na kreację ślubną dla panny młodej po czterdziestce może być także sukienka całkowicie prosta, której subtelność zostanie przełamana starannie dobranymi dodatkami. Co więcej, można też zdecydować się na kreację z długimi rękawami lub z efektownym dekoltem w łódkę. Możliwości jest obecnie bardzo wiele i każda panna młoda na pewno znajdzie idealny fason sukni ślubnej dla siebie.

Pannom młodym po czterdziestce można również zaproponować dwuczęściowe kreacje, sukienki z baskinką czy efektowne suknie z koronką. Do każdej z nich warto dobrać odpowiednie dodatki: buty, rękawiczki oraz wiązankę kwiatów.