Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Odważne modele sukienek na ślub 2018

Odważna z dużym rozcięciem

Tuż po zaręczynach większość par młodych rozpoczyna planowanie ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego. Dla wielu panien młodych najważniejszym etapem jest wybór sukni ślubnej, który wcale nie jest taki łatwy, jak może się pozornie wydawać. W sprzedaży możemy dzisiaj znaleźć nowoczesne sukienki z paskiem, klasyczne kreacje, a także odważne suknie z dużym rozcięciem.

Kluczem do znalezienia i kupienia idealnej sukni ślubnej jest przede wszystkim jej dopasowanie do własnych upodobań oraz oczekiwań. Warto też wcześniej zastanowić się nad swoimi atutami – być może chcemy pokazać smukłą szyję, piękne plecy, a może nogi? Odważnym pannom młodym można zaproponować kreacje ślubne z rozcięciem, które są niezwykle kobiece.

Jeśli na ślubnym kobiercu chcemy prezentować się nieskazitelnie i olśniewać urodą, być może zainteresują nas kroje sukienek z głębokim rozcięciem. Takie suknie są chętnie wybierane przede wszystkim przez młode i odważne kobiety, które w dniu własnego ślubu chcą wyglądać niezwykle kobieco. Suknie z rozcięciem są adresowane jednak głównie do tych pań, które mogą pochwalić się szczupłymi i zgrabnymi nogami.

Jeśli piękne nogi są jednym z naszych większych atutów, wówczas być może warto sięgnąć po odważną kreację z dużym rozcięciem. Taka kreacja oczywiście może zostać wykonana z tafty lub tiulu, może też posiadać subtelne wykończenie z koronki czy z jakiegokolwiek innego materiału. Na pewno taka sukienka doda każdej kobiecie seksapilu, a jej starannie dopasowany krój dodatkowo optycznie wydłuży sylwetkę.

W salonach sukien ślubnych najczęściej można natknąć się na proste modele sukienek z rozcięciem. Takie kreacje mogą posiadać delikatnie rozszerzany dół, ale też wcale nie muszą być rozkloszowane. Wybierając taki fason sukni, warto pamiętać, że nie powinien on krępować czy ograniczać w jakikolwiek sposób wykonywanych przez nas ruchów. Najbardziej popularne wydają się być sukienki z rozcięciem z przodu lub z boku.

Decydując się na wybór odważnej kreacji z dużym rozcięciem, warto pamiętać, że w takiej sukience nie będzie dobrze prezentować się każda panna młoda.  Tego rodzaju suknie nie są przeznaczone głównie dla tych kobiet, które nie mogą poszczycić się smukłymi nogami. Co więcej, wybór takiej kreacji warto też dopasować do kształtu własnej sylwetki.

W przypadku kobiet wysokich i szczupłych dobrym rozwiązaniem jest wybór sukni prostej, której spódnica ma taką samą szerokość na całej długość. Rozcięcie może znajdować się z przodu. Jeśli natomiast posiadamy figurę klepsydry, wówczas mamy nieco większe możliwości dotyczące wyboru fasonu takiej kreacji.